Stavebná firma | SKIntex

Stavebná firma SKintex

Nemôžeme splniť Vaše sny o bývaní, ale splníme Vaše sny o stavaní. Snaha človeka tvoriť je hlboko zakorenená v každom z nás. Radosť z vytvárania vlastného domova je snom mnohých . Dovoľte aby sme Vám pomohli, poradili a zrealizovali vaše predstavy. Predmetom činnosti našej spoločnosti sú stavebné práce, murárske práce, ako aj búracie práce všetkého druhu podľa požiadaviek klienta, od rekonštrukcie až po výstavbu všetkých druhov stavieb.

Pri výstavbe používame moderné technológie, pružne reagujeme a prispôsobujeme sa najnovším požiadavkám stavebného trhu.

Pracovníci našej firmy spolu s našimi spolupracovníkmi Vám dokážu zabezpečiť:
▪    architektonickú štúdiu
▪    3D vizualizáciu
▪    statický posudok
▪    projekt na stavebné povolenie so všetkými profesiami
▪    stavebné práce
▪    murárske práce
▪    búracie práce
▪    inžiniering
▪    kvalitný servis a odborné poradenstvo

 

Na základe Vašich požiadaviek vypracujeme cenovú ponuku, následne rozpis prác a materiálov a takisto aj harmonogram výstavby. Zabezpečíme prípravu stavby, t.j. vypratanie povaly, zabratie verejného priestranstva, ohlášku stavby a pod. Nasleduje samotná realizácia stavby, počas ktorej neustále kontrolujeme kvalitu prevedených výkonov. Pri odovzdaní stavby spíšeme so zákazníkom protokol o prevzatí a odovzdaní prác.
V rámci poskytovania komplexných služieb pre našich klientov, zamestnávame viacero majstrov, ktorých školíme pre naše potreby tak , aby sme mohli zabezpečiť vysoký štandard stavebných prác. Spokojnosť zákazníka je u Nás na prvom mieste, preto všetky stavebné, murárske alebo búracie práce vykonávame na 100%.

Staviame Vaše sny